Munkácsy újra a csúcson - 90 millió forintért kelt el Fasor című festménye a Virág Judit Galéria őszi aukcióján – Az aukció jövője – átütő sikerrel debütált az új online aukciós rendszer - ArtNews.hu
Két gyönyörű jelzett festmény, ritka fém keretben, együtt aukción! - Festmény | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
festmény – Axioart Blog
Scheiber Hugó - Vízparti táj, 1930-as évek | 69. aukció aukció / 64 tétel